Wiele osób marzy o rozpoczęciu kariery w branży motoryzacyjnej. Współpraca z marką premium to doskonała okazja, by sprawdzić swoją wiedzę i kompetencje w praktyce. Praca w salonie samochodowym w dużej mierze opiera się na stałym kontakcie z klientem i odpowiednim przedstawieniu oferowanych usług. Idealny kandydat powinien mieć także nienaganne maniery i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne. A co trzeba zrobić, by rozpocząć pracę w BMW?


Czy potrzebujesz wynająć samochód na najbliższą podróż? Jeśli tak, to może być trudno zdecydować, z którą firmą wybrać. Istnieje tak wiele różnych opcji i może być trudno wiedzieć, który z nich jest odpowiedni dla Ciebie. Dowiedz się, jak znaleźć idealny samochód do wynajęcia dla swoich potrzeb! Pod koniec tego wpisu będziesz wiedział dokładnie, czego szukać przy wynajmowaniu samochodu!


Poszukując wymarzonego auta, zależy nam na dobrym wyposażeniu, niskim przebiegu i stosunkowo przystępnej cenie. W dobie kryzysu branży motoryzacyjnej, kiedy musimy czekać bardzo długo na nowe auta, a samochody używane mają coraz bardziej wygórowane ceny, o spełnienie ostatniego kryterium jest niezwykle trudno. Niemniej jednak wciąż zapominamy o tym, jak ważna być powinna dla nas niezawodność kupowanego auta.


Poszukując wymarzonego auta, zależy nam na dobrym wyposażeniu, niskim przebiegu i stosunkowo przystępnej cenie. W dobie kryzysu branży motoryzacyjnej, kiedy musimy czekać bardzo długo na nowe auta, a samochody używane mają coraz bardziej wygórowane ceny, o spełnienie ostatniego kryterium jest niezwykle trudno. Niemniej jednak wciąż zapominamy o tym, jak ważna być powinna dla nas niezawodność kupowanego auta.


Zarządzanie rosnącą flotą pojazdów i sprawne organizowanie przewozów towarów nie może w dzisiejszych czasach obyć się bez nowoczesnego oprogramowania, które na bieżąco wspiera procesy zachodzące w firmie transportowej. Z pomocą przychodzi jednak system TMS.


Na polskim rynku znajduje się szeroki wybór platform mobilnych, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kierowców z prawem jazdy kategorii B. Mowa o przyczepach lekkich odpowiednich do przewożenia ładunków o mniejszych gabarytach. Do prowadzenia modeli samochodowych nie potrzebne są specjalne uprawnienia. Jakie przyczepy są dostępne w ofercie rynkowej? Czym kierować się podczas zakupu? Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdują się w poniższym artykule.


Firmy zajmujące się przewozem i transportem, których flota jest niezwykle rozbudowana i liczy często kilkaset samochodów osobowych lub ciężarowych, potrzebują osoby, która będzie nadzorowała wszystko to, co związane ze sprawnością pojazdów. Właśnie tymi zadaniami zajmuje się fleet meneger. To stanowisko pracy, którego nazwa wywodzi się z języka angielskiego, coraz częściej można znaleźć w dużych firmach logistycznych i spedycyjnych, a także transportowych, zajmujących się przewozem ludzi. Kim jest fleet meneger oraz jakie są jego obowiązki? Dlaczego warto mieć tego specjalistę w swojej firmie? Poniżej kilka podpowiedzi i wskazówek.


Gdzie mogę sprzedać samochód po wypadku? Jak mogę pozbyć się uszkodzonego pojazdu tak, by choć trochę zarobić? Gdzie najszybciej sprzedać auto, by móc w końcu zainwestować w wymarzoną markę, odpowiadającą aktualnym preferencjom i zamiłowaniom? To pytania, które przynajmniej raz zadawał sobie chyba każdy właściciel samochodu. Odpowiedzią na każde z nich jest skup aut Jarocin, gdzie na sprzedających czeka najwyższa jakość obsługi i fachowe doradztwo.


Prowadząc działalność gospodarczą, czasami możemy potrzebować samochodu dostawczego. Są nawet branże, w których po prostu bez niego się nie obejdziemy. Czy jednak oznacza to, że musimy zakupić samochód z firmowych pieniędzy i następnie ponosić często horrendalne koszty jego utrzymania? Oczywiście, że nie. Są również takie sytuacje, w których z różnych przyczyn to właśnie wynajem samochodu stanie się korzystniejsze.


Dzisiejsze czasy charakteryzują się sporą mobilnością, dotyczy to nie tylko naszego codziennego szybkiego przemieszczania się, ale też miejsca zamieszkania. Zmieniamy je często. Dlatego usługi przeprowadzkowe cieszą się dużą popularnością. Zamiast przewozić swoje rzeczy przy pomocy osobowego auta, narażając je na zniszczenie, a siebie na ewentualny mandat, lepiej skorzystać z usług profesjonalnie przygotowanej do tego firmy. Zastanawiasz się, co dzięki temu zyskasz?